Aomei Partition Assistant Professional Edition

Aomei Partition Assistant Professional Edition 9.2

Manages partitions and optimizes hard disk work
Hodnocení
4.5  (17 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
9.2.1 (Zobrazit všechny)

Control and optimize the performance of a computer hard drive. Scan the selected hard disk and check its fragmentation, the available partitions, free and occupied space, etc. Move, resize, copy, split or merge partitions, monitor the defragmentation and optimization processes in real time.

Partition Assistant Professional Edition vám umožní spravovat svůj disk partition podobné s Partition Magic. To může provádět složitější operace s diskovými oddíly na vašem disku, a můžete ji použít pro změnu Velikosti a Move Partition, Extend System Drive, Rozdělení, Sloučení, Split Partition atd., a to může dobře fungovat na Windows 2000, XP, Vista a Windows 7 (oba 32bit a 64bit).
Tento professional edition je pokročilý partition manager software, které vám pomohou optimalizovat svůj výkon disku, a nejvíce široce používán pro osobní použití, které vám umožní být oddíl řešení expert s profesionální unikátní technologie. Přijímá nízkoúrovňové příkazy jako sektor-grade aby zajistily, že všechny operace vyšší účinnost.
Informace aktualizovány: