Aomei Partition Assistant Professional Edition

Aomei Partition Assistant Professional Edition 9.2

Manages partitions and optimizes hard disk work
Kullanıcı puanı
4.5  (17 oy)
Oyunuz
En güncel sürüm:
9.2.1 (Tüm)

Control and optimize the performance of a computer hard drive. Scan the selected hard disk and check its fragmentation, the available partitions, free and occupied space, etc. Move, resize, copy, split or merge partitions, monitor the defragmentation and optimization processes in real time.

Partition Assistant Professional Edition Partition Magic ile benzer disk bölümü yönetmenize olanak sağlar. Bunu gerçekleştirmek daha karmaşık bölme işlemleri üzerinde disk ve seni kullanmak için yeniden Boyutlandırma ve Move Partition, Extend System Drive, Yeniden, Birleştirme, Split Partition vb, ve bu işi iyi Windows 2000, XP, Vista ve Windows 7 (her ikisi de 32bit ve 64bit).
Bu profesyonel baskı disk performansını optimize etmek için size yardımcı olacak gelişmiş partition manager yazılımı, profesyonel ve benzersiz bir teknoloji ile bir bölüm çözüm uzmanı olmanı sağlayan kişisel kullanıcılar tarafından kullanılan en yaygın. Tüm işlemler yüksek verim sağlamak için düşük sektör gibi seviye komutları-sınıf benimser.
Bilgi güncellenme tarihi: